קורס גלישת סאפ – התחביב שיעיף אתכם

קייט סרפינג

אם אתם מחפשים תחביב שיעיף אתכם, שמשלב המון כיף, המון מצב רוח, פעילות ספורטיבית וחיטוב, את כל זה ועוד הרבה יותר תמצאו בגלישת סאפ. נסביר מה כדאי לדעת על קורס גלישת סאפ, למה הוא כל כך מהנה, למי מתאים ולמה הוא מעיף אתכם, במובן הכי כיפי של המילה. 

מהו גלשן סאפ 

גלשן סאפ הוא מעין שילוב שבין גלשן לגלישת גלים וחסקה קטן. תפעול הגלשן לא נעשה נטו על ידי תפיסת גלים אלא במידה רבה על ידי הפעלה של משוט. וזה, על קצה המזלג מה שעושים במהלך קורס גלישת סאפ: לומדים איך להשתמש נכון בגלשן ובמשוט ולהוציא מהם את המקסימום. 

שילוב עיוני ומעשי 

קורס sup מבוסס על חלק עיוני ועל חלק מעשי. בחלק העיוני לומדים על עקרונות החתירה הנכונה, על מבנה הגלשן, איך צריך לעמוד ובאיזו צורה צריך לאחוז במשוט ולשמור על שיווי משקל או על קצב רצוי. כמובן, עיקר הקורס הוא חתירה וגלישה מעשית. 

למי מתאים הקורס 

הקורס מתאים לכל מי שרוצה תחביב מדהים, שהופך את הים למגרש המשחקים הכי חופשי וכיפי שקיים. לגלוש על סאפ אפשר בגיל צעיר ועד לגילאים מבוגרים. זהו תחביב לגברים ולנשים, ללא צורך בניסיון קודם או ידע קודם בגלשנים. 

איך הקורס מעיף אתכם בטוב 

הקורס מעיף אתכם בקטע טוב, מכיוון שכל התחביב הזה נותן רק דברים טובים. גלישת סאפ מאוד מהנה ומאפשרת לגלוש גם מבלי לצבור ניסיון עשיר בגלישת גלים. די מהר לומדים את העקרונות ולאחר שעומדים יציב, אפשר לחתור וליהנות מהרגע הראשון. זהו תחביב באווירה של ים וחופש. כל הגוף פעיל, זה מעולה לחיטוב, לגמישות, לחיזוק ובאותה מידה – גם להנאה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
אביחי דגן

אביחי דגן

אביחי דגן הוא מדריך טיולים בארץ ובחו"ל כבר למעלה מעשר שנים. לאחר לימודי התיירות אביחי פתח חברת טיולים מאורגנים לפרטיים וחברות, וגם כותב בלוג מקצועי בתחום התיירות עם כל הטיפים והמידע מעולם הנופש והפנאי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *