אטרקציות בניו יורק

אטרקציות בניו יורק

כל מי שרוצה לצאת מהארץ, כל מי שמעוניין לראות ולהכיר את העולם הגדול, מחפש על פי רוב את האטרקציות המשמעותיות ואת המדינות הגדולות המציעות אקשן ואטרקציות בסדרי גודל לא מוכרים כאן בארץ.

אנשים שרוצים לצאת לניו יורק יכולים למצוא את המענה לציפיות שלהם כי בניו יורק יש הרבה אטרקציות ויש הרבה מה לגלות שם.

בוא וגלו אטרקציות בניו יורק !

נמנה להן רשימה חלקית ומצומצמת של אטרקציות בניו יורק. זאת כי לא נוכל בשום אופן להקיף את כל האפשרויות ולכתוב את כל מה שיש בניו יורק, ולסקר את כל האטרקציות האפשרויות. אך פטור בלא כלום אי אפשר ועל כן נתייחס לחלק מתוך אותן האפשרויות.

פסל החירות

פסל החירות הוא אחד מהסמלים המובהקים של ארצות הברית ושל העיר ניו יורק באופן מיוחד. פסל החירות ניתן במצנה ליר ניו יורק מצרפת בשנת 1886.

המקום הפך זה מכבר ליעד תיירותי עמוס ונדמה שאין תיירים המגיעים לניו יורק ומוכנים לוותר על סיור במקום. הסיור כולל גם שייט מהנה וגם תצפית מדהימה אל קו הרקיע של העיר מנהטן.

סנטרל פארק

סנטרל פארק הוא פארק אורבני הכי מפורסם בעולם. הייחודיות של הפארק היא לאו דווקא באה לידי ביטוי בתחזוקה של הפארק או באסטטיות שלה. אנשים נהנים להגיע לפארק כדי לנוח, כדי להיפגש עם חברים או עם בני משפחה או סתם כדי לברוח קצת מהמולת העיר.

גשר ברוקלין

גשר ברוקלין הוא הגשר הכי מרשים והכי יפה בעיר מנהטן. גם מי שכבר הי שם בעבר, תמיד ייהנה לשוב למקום. הנוף המרהיב הוא לא משהו שאפשר למצוא בכל מקום.

אלו הם רק חלק קטן מאוד מאותן אטרקציות בניו יורק המצפות לכם.

 

לעוד פרטים, בקרו באתר https://www.metailimbaolam.com/

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
אביחי דגן

אביחי דגן

אביחי דגן הוא מדריך טיולים בארץ ובחו"ל כבר למעלה מעשר שנים. לאחר לימודי התיירות אביחי פתח חברת טיולים מאורגנים לפרטיים וחברות, וגם כותב בלוג מקצועי בתחום התיירות עם כל הטיפים והמידע מעולם הנופש והפנאי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *