בוק בת מצווה מקצועי – למה צריך את זה?

בוק בת מצווה מקצועי

כשהילדה שלנו מגיעה לגיל בת המצווה, ההתרגשות בשיאה! הנה הילדה הקטנה הפכה לבוגרת וכעת היא רוצה לחגוג עם כל החברים ובני המשפחה הקרובים את היום המיוחד שלה. ימים אלה של התבגרות ואושר הם זמנים שחייבים להנציח: לכן רבים ההורים שבוחרים עבור ילדתם בוק בת מצווה. אבל מה זה 'בוק'? ולמה צריך את זה? הנה כמה פרטים חשובים: 

בוק בת מצווה – מה זה אומר?

המושג 'בוק' בצילום מתייחס בדרך כלל לאלבום צילומים מקצועי. האלבום נועד לשבץ בתוכו מגוון תמונות מהממות של ילדת בת המצווה שרוצה להנציח את הימים המשמחים ואת האירועים החשובים של חייה. חשוב לדעת כי ישנן הבדלים בין צילום אירועים של בת המצווה ובין הבוק האמור, משום שצילום יום האירוע יכלול תמונות כלליות של האירוע/ של המשפחה/ הילדה ושל האורחים, בעוד שצילומי 'בוק' מתקיימים ביום אחר עוד לפני יום האירוע ומספקים תמונות מהממות של הילדה אותן ניתן לפרסם ברשתות החברתיות כמו גם להדפיס על גבי ההזמנה ולהציג בsave the date . בדרך כלל צלמים מקצועיים כמו באתר https://magnetli.co.il יספקו גם אלבום תמונות מרשים. 

למה צריך את זה?

יש כמה סיבות לצורך בבוק בת מצווה, החל מהרצון להנציח את הימים היפים, עד יצירת זיכרון מושלם ולעיתים גם יצירת אלבום תמונות שישמש את הילדה בכול אשר תפנה. בזמן הצילומים חשוב לבחור צלם מקצועי כמו בקישור שיעזור לכם לבחור את הסגנון המתאים, את הלוקיישן (המיקום) הנכון עבור יום הצילומים, בעוד שאיש המקצוע ינחה אתכם לגבי שעות הצילום, הביגוד הדרוש ויספק לכם תמונות מהממות ערוכות ומקצועיות לשימוש עבור כל צורך. בכך אפשר לחגוג ולתעד  את התקופה המדהימה – כמו שצריך. 

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
אביחי דגן

אביחי דגן

אביחי דגן הוא מדריך טיולים בארץ ובחו"ל כבר למעלה מעשר שנים. לאחר לימודי התיירות אביחי פתח חברת טיולים מאורגנים לפרטיים וחברות, וגם כותב בלוג מקצועי בתחום התיירות עם כל הטיפים והמידע מעולם הנופש והפנאי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *