בת מצווה: אירוע OUT טיסה לחו"ל IN

טיסה לחו

בגיל 12 עבור בנות, ובגיל 13 עבור בנים זה קורה. חוגגים את הגיע הילדים לגיל שבו הם לוקחים אחריות על כל הדברים שאליהם מבחינת הדת הם מחויבים. בנים עולים לתורה ובנות חוגגות עם פחות שימת דגש על הטקס מבחינה דתית, אלא יותר מהבחינה של יצירת אירוע שבו הן חוגגות את הגיען אל הגיל המקסים. כמו בכל דור, גם הדור הנוכחי חווה שינויים לגבי הדרך שבה חוגגים את אירוע הבת מצווה, שהפך מאירוע שאותו עבור בנות כמעט ולא חוגגים, אל אירוע שבו מתלבטים בין מתנה חווייתית לאירוע באולמות ומועדונים.

חופשה או אירוע?

לאחרונה נהוג להעניק כמתנה לבת מצווה טיסה לחו"ל, ובשל העובדה שמדובר במתנה שכרוכה בעלויות גבוהות, יש מי שמתלבטים בין טיול לבין ארגון אירוע. כיצד נוכל לבחור?

עורכים אירוע בת מצווה

עריכה של אירוע מסוג בת מצווה הוא דבר שעבורו יש להיערך לא רק מבחינה כספית, אלא גם מהבחינה של זמן אשר נדרש עבור בחירה של כל אחד מן הספקים לקראת היום שבו את האירוע מתכננים. בעבר הרחוק ההורים של לא מעט בנות לא היו מתכננים אירוע מושקע כפי שהיה מתרחש עבור הבנים, ועם הזמן כולם התקדמו אל עבר יצירה של אירוע באולם אירועים או במועדון בת/בר מצווה שבו כולם חוגגים ונהנים. אירועים מן הסוג הזה כוללים כל מיני סוגים של פינוקים לבנות מצווה, כמו יצירה של בוק צילומים, הבאה של בר מתוקים או הזמנה של אטרקציה מיוחדת שבני הגיל הזה הכי אוהבים.

המתנה הכי אהובה מאז ומעולם

עם הפיכת המרחב האווירי למשהו שכולל הרבה מאוד חברות של טיסה שנוחתות בנמל התעופה בן גוריון ובאותה ההזדמנות אוספות תיירים ישראלים לנופים חדשים – הטרנדים הללו יצרו סוג של חשיבה מחודשת לגבי הפינוק שאותו רוצים להעניק ההורים עבור הילדים שלהם עם הגיעם אל גיל המצוות. בנים וגם בנות.

לא כל הורה מחפש אחר אירוע בו הוא יצטרך להוציא הרבה כספים, ולא כל ילדה מעדיפה אירוע עם חברות לעומת טיסה אל עבר מקומות חלומיים, כמו דיסנילנד או כל מקום אחר שאליו חולמים לטייל באלו הגילאים. העדפה זו כמתנה לבת מצווה הולכת ונעשית יותר ויותר פופולארית, עם חוויות שעליהן שמים יותר את הדגש הדורות הנוכחיים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
אביחי דגן

אביחי דגן

אביחי דגן הוא מדריך טיולים בארץ ובחו"ל כבר למעלה מעשר שנים. לאחר לימודי התיירות אביחי פתח חברת טיולים מאורגנים לפרטיים וחברות, וגם כותב בלוג מקצועי בתחום התיירות עם כל הטיפים והמידע מעולם הנופש והפנאי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *