קניית נכסים להשקעות בחו"ל – המדריך המלא

קניית נכסים להשקעות בחו

קניית נכסים להשקעה בחו"ל פתחה דלתות רבות ליזמים בשנים האחרונות ואפשרה ליזמים ישראלים להשקיע סכומים נמוכים בהרבה מאלה שצריך לשלם בישראל על דירה, כדי לרכוש דירות מעבר לים במקומות בהם גם התשואה היא גדולה יותר בישראל. איך זה יכול להיות? זה פשוט כך. במדינות רבות בעולם התשואה על הנכסים הינה גבוהה יותר ומחירי הדירות סבירים בהחלט. כמובן שבכל מקום בעולם תוכלו למצוא גם דירות שעולות מיליוני שקלים או דולרים אולם במקומות רבים תוכלו למצוא גם נכסים במחירים של 50-100 אלף דולר לדירה ואפילו דירה מכובדת ברוב המקרים שתניב תשואה יפה. אז הנה כמה טיפים חשובים להשקעה בחו"ל.

היכן משקיעים את הכסף שלנו?

ראשית כדאי ללמוד אודות השקעות בחו"ל והיכן כדאי להשקיע באותה התקופה. יש תקופות מסוימות שבהן לא כדאי להיכנס למדינות שונות או להשקיע בהן כסף או לרכוש בהן דירה אפילו אם המחיר הוא נמוך וקורץ לנו מאוד. דבר נוסף הוא שחשוב ללמוד היטב את החוקים המקומיים ולהיצמד לאנשים מנוסים מכם שיתלוו אליכם בתהליך. אנו ממליצים בחום על השקעה במדינות הבאות: אנגליה, גרמניה וארה"ב ותוכלו למצוא מדריכים על כך באתר שלנו.

סוג ההשקעה:

מטרות ההשקעה שלנו ישפיעו באופן ישיר על סוג ההשקעה ורמת הסיכון שנרצה לקחת. ישנן 2 השקעות עיקריות:

  • הגדלת ההון העצמי – סוג של השקעה שבה אנו רוצים שהכסף יעבוד בשבילנו, ימשיך לגדול בריבית דה ריבית והתשואה על הנכס תחזור להשקעה שלנו ותגדיל את הרווחים שלנו בכל פעם.
  • יצירת תזרים – כאן אנו רוצים לייצר תזרים שיעזור לנו בתשלומי ההוצאות החודשיות שלנו או יכסה אותם. לדוגמה: רכישת דירה, השכרתה ב3,000 שקלים בחודש שיעזרו לנו כתוספת להכנסה החודשית שלנו ולעמידה בהוצאות החודשיות שלנו.

היכן כדאי להשקיע, כמה ואיזו סוג השקעה תלויה באסטרטגיית ההשקעה שלכם. מומלץ לקרוא מדריכים נוספים באתר שלנו ואף להתלוות אלינו באופן אישי כדי שנוכל לסייע לכם בתהליך.

הקליקו על הלינק להשקעות באתר עמית והגר

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
אביחי דגן

אביחי דגן

אביחי דגן הוא מדריך טיולים בארץ ובחו"ל כבר למעלה מעשר שנים. לאחר לימודי התיירות אביחי פתח חברת טיולים מאורגנים לפרטיים וחברות, וגם כותב בלוג מקצועי בתחום התיירות עם כל הטיפים והמידע מעולם הנופש והפנאי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *