רשימת ציוד קמפינג לחוויה אופטימאלית בשטח

ציוד קמפינג

אחרי מחשבה רבה הגעתם למסקנה שאתם רוצים להתחיל להשקיע בחופשות המשפחתיות שלכם ואתם לא מתכוונים למלונות חמישה כוכבים? אם כך, כדאי שתיקחו בחשבון את האופציה של קמפינג משפחתי או כזה שאתם יוצאים אליו עם החברים הכי טובים. קמפינג בשטח זו חוויה נפלאה כי אומנם התנאים לא זהים למה שמחכה לכם בבתי המלון בארץ אך יש לא מעט ציוד שישפר את החוויה. אנשים שיוצאים לקמפינג בלי הכנה של רשימת ציוד מראש תמיד מגיעים לשטח ומתחילים להיזכר בכל מה שהם לא קנו מבעוד מועד. לכן ההמלצה שלנו היא לא לדחות את הדברים לרגע האחרון וכן להכין כבר עכשיו את רשימת הדברים שיהפכו את החוויה הקרובה לבלתי נשכח.

מה צריך בשטח?

בבואנו להכין את רשימת הציוד אנחנו רואים שכדאי לדאוג שיהיו במקום:

  1. גזיה לבישול
  2. כיריים
  3. צידנית
  4. קולר למים קרים
  5. אוהל כמה שיותר רציני ומקצועי
  6. מזרונים נוחים ושקי שינה
  7. שולחן מתקפל
  8. כיסאות וערסלים
  9. תאורה ועוד

אומנם זה נכון שבוודאי לא תרצו לקחת איתכם את כל הבית לשטח אך יש כמה דברים שבלעדיהם עלול להיות לכם לא ממש נוח. לכן עדיף שתכינו כבר עכשיו את הרשימה הפרטית שלכם וכדאי גם שתבדקו איזה ציוד יש לכם. האם שקי השינה שלכם ישנים מידי וקרועים? כי במידה והתשובה לכך חיובית עכשיו זה הזמן להתחדש ולקנות ציוד משוכלל יותר. אם הפעם האחרונה שבה עשיתם קמפינג הייתה לפני שנים אתם יכולים להיות בטוחים שיש היום חידושים והמצאות בתחום הזה. לכן כדאי לראות גם קטלוג שעוסק בנושא הזה כי כך תקבלו רעיונות חדשים לגבי רשימת הציוד הדרושה.

אל תתפשרו על איכות הציוד

אם יש משהו שאתם יכולים להיות בטוחים לגביו, זה שגם ציוד לקמפינג, כמו כל ציוד אחר, תוכלו למצוא היום במגוון איכויות שונות. זה נכון לגבי האוהל שאתם קונים ולגבי כל דבר אחר, אך זה לא באמת אומר שכדאי לכם לקנות את מה שהכי זול. לא תמיד הציוד הזול ביותר זו הבחירה הנכונה כי יש גם משמעות לשאלת העמידות. אם אתם רוצים לקנות ציוד שיחזיק מעמד לשנים יהיה עליכם להשקיע קצת יותר וזו יכולה להיות בחירה נכונה.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
אביחי דגן

אביחי דגן

אביחי דגן הוא מדריך טיולים בארץ ובחו"ל כבר למעלה מעשר שנים. לאחר לימודי התיירות אביחי פתח חברת טיולים מאורגנים לפרטיים וחברות, וגם כותב בלוג מקצועי בתחום התיירות עם כל הטיפים והמידע מעולם הנופש והפנאי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *