משפחות רבות מתלבטות האם לערוך את החופשה והנופש המשפחתיים הקרובים שלהן במסגרת של בית מלון או במסגרת של צימר למשפחות. בפועל, התלבטות זו נובעת מן העובדה, כי הפורמט של צימר למשפחות הינו חדש ו'צעיר' יחסית. לעומת זאת, צימרים למשפחות כוללים בתוכם את כל הסיבות מדוע יש לבחור אך ורק בהם בעבור חופשה ונופש משפחתיים שיספקו לכל בני המשפחה את האלמנטים החשובים להם בעת בילוי בנופש מסוג זה .

צימרים למשפחות – החידוש הרענן של ענף הצימרים !

במשך שנים, אין ספור צימרים, הן צימרים בצפון והן צימרים במרכז ובדרום, היו 'מתמחים' אמנם בהבטחה ומימוש של חופשה ונופש ברמה הגבוהה ביותר, אבל כאלו אשר היו רלוונטיים אך ורק לזוגות ותו לא. בפועל, ובעיקר כתוצאה מן העובדה שהפורמט של הצימרים 'קסם' לאין ספור משפחות, רבות מהן החלו להתעניין בו רק כדי לגלות כי הוא אכן רלוונטי עבורן. כך בעצם נולד סוג הצימרים אשר ידוע בשם צימרים למשפחות, ללא ספק החידוש הרענן של ענף הצימרים ברחבי הארץ.

צימרים למשפחה הינם צימרים גדולים בכל מובן

ובכן, כאשר אומרים צימרים למשפחה, הכוונה הינה קודם כל לצימרים אשר מאופיינים בגודל עצום ומאסיבי, ממש כמו של אחוזה מפוארת לכל דבר. לא בכדי קוראים להם צימרים גדולים. כל זאת מבחינת הגודל. מבחינת מפרט, שירותים ואטרקציות, כאשר אומרים צימרים למשפחה, הכוונה הינה לצימרים אשר כוללים בתוכם מספר רב של חדרי שינה ואמבטיה, חדרי ילדים ומשחקים ייעודיים, קומת גלריה, מטבח גדול ומאובזר, סלון רחב ידיים, גינה, חצר, בריכה, ג'קוזי ועוד. במילים אחרות, צימרים גדולים בכל מידה ומובן לנוחיות המתארחים בהם בכל הרכב שהוא .

צימרים בצפון הינם ה – הצימרים למשפחות !

קיימים אינספור צימרים בצפון, כל כולם גדולים, איכותיים, מפוארים ומפנקים. מעבר לכך, כל האחרונים הינם ה – צימרים בעבור משפחות, שכן הם ממוקמים באיזורים אידיאליים לחופשות ונופשים משפחתיים, מאופיינים במזג אוויר מעולה, כוללים בריכה, ג'קוזי, סאונה, גינה וחצר עצומים, חדרי שינה ואמבטיה, מטבח ולמעשה כל מה שמשפחה גדולה צריכה .

Author

איציק בן בסט

איציק בן בסט הוא אילתי במקור וחי בעיר עד היום. מדריך צלילה וגולש חובב. חולה על הים. כותב בבלוג שלפניכם מדי פעם בתור תחביב. אתם מוזמנים לשאול שאלות ולהגיב.

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *