טיסה עם ילדים: 5 דרכים להעביר את הזמן בכיף

טיסה עם ילדים

בטיסה עם ילדים זה אף פעם לא דבר פשוט. בין אם מדובר בטיסה קצרה ובין אם מדובר בטיסה ארוכה, עלינו לשמור שהילדים יהיו עסוקים, על מנת שהסבלנות שלהם לא תפקע, שלא ירגישו אי נוחות אשר יכולה להפריע להם, לנו ולסביבה. לשם כך אנחנו יכולים למצוא דברים שונים שיהפכו את הטיסה לחוויה.

כיצד נעביר את הטיסה עם הילדים בכיף?

עבודות יצירה

חשוב לומר כי כל חנות יצירה סטנדרטית תציע לנו מגוון רחב של עבודות יצירה אשר יכולות להתאים לילדים שלנו. בין אם מדובר בציור, בין אם מדובר בצביעה או בכל דבר אחר, אנחנו רק צריכים לדאוג שיהיו אלו עבודות שיתאימו לילדים שלנו, דברים שהם יוכלו להתחבר אליהם.

ספר

יש הרבה מאוד ילדים שאוהבים לקרוא. ספרים שמתאימים לגיל שלהם. אם מדובר בילדים שעדיין מתקשים בקריאה, הרי שאנחנו יכולים להקריא להם או לתת להם לשמוע את הסיפור באוזניות.

מוזיקה

בדיוק כמו שאנחנו יכולים לתת לילדים לשמוע סיפורים בעזרת חיבור לאוזניות, הרי שכך אנחנו יכולים גם לתת לילדים שלנו להאזין למוזיקה. הרבה מאוד ילדים מתחילים להאזין למוזיקה מגיל מאוד צעיר. צריך לזכור, לא בכל טיסה יש אפשרות להתחבר לאינטרנט, על כן, אם האזנה מתבצעת דרך שירות סטרימינג, אז עלינו לדעת כיצד לעשות את זה, כלומר להוריד את השירים קודם למכשיר על מנת שהילד יוכל להאזין להם גם במצב של אוף ליין.

משחקי קופסא

בין אם אנחנו נוסעים עם ילד ובוודאי אם אנחנו נוסעים עם מספר ילדים, רצוי מאוד לקחת משחקי קופסא שמתאימים לגילאים שלהם. אלה יכולים להתאים גם לטיסה וגם לטיול, מדובר במשחקים שהילדים יוכלו לשחק לבדם, יוכלו לשחק איתנו או ביניהם. אנחנו תמיד יכולים לנצל את הזמן הזה ללמד אותם משחקים חדשים.

מסכים

הורים רבים מנסים, ובצדק, להימנע כמה שיותר מלחשוף את הילדים שלהם למסכים, קרי פלאפונים או טאבלט, אך בזמן טיסה זה יכול להיות אידיאלי, מאחר וזה יכול לייצר מצב שהילד יהיה שקוע במסך ולא יאבד את הסבלנות או ירגיש אי נוחות עד הנחיתה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
אביחי דגן

אביחי דגן

אביחי דגן הוא מדריך טיולים בארץ ובחו"ל כבר למעלה מעשר שנים. לאחר לימודי התיירות אביחי פתח חברת טיולים מאורגנים לפרטיים וחברות, וגם כותב בלוג מקצועי בתחום התיירות עם כל הטיפים והמידע מעולם הנופש והפנאי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *