כפרי נופש באגם גארדה

כפרי נופש באגם גארדה

כל אחד חייב לעצמו לפחות פעם אחת ללכת לטול שבו מכירים את אירופה יותר לעומקה, וזה אומר לא לחקור את המקום מבחינה היסטוריונית בלבד, אלא לעבור על פני האזורים שהם אינם מרכזי תיירות עיקריים בעיר הבירה אלא דווקא אזורי הכפר, קראו עוד בלינק. אין כמו לשכור רכב פרטי ולצאת אל טיולים ברחבי המרחבים הכפריים של איטליה, ולו רק על מנת לגלות עד כמה איטליה באמת יפה, הרבה יותר מכל מה שטיול בעיר הסואנת מביא אל חושיי התייר שמגיע אליה לראשונה.

מקום מעולה לחופשת הקיץ

הקיץ היא תקופה מאוד קשה עבור הורים רבים, מכיוון שהיא כוללת ילדים שלהם אין מה לעשות, וגם העלות של מסגרת היא מאוד לא זולה עבור ימים רבים של חופש ארוך מכפי מה שהורים יכולים לצאת אליו מבחינת ימי חופש רשמיים. יציאה אל עבר כפר נופש היא פתרון אידיאלי מכיוון שהיא לא עולה הרבה כסף כפי שעולה חופשה באזור העירוני, עם הרבה מאוד כפרי נופש אשר מיעים דירות וחדרים שמיועדים לתיירים שמגיעים עם ילדים וצריכים כמה חדרים שיוצאים בתור השקעה משתלמת לעומת הוצאה דומה עבור קייטנות וחופשה בארץ שעולה המון ומרגישה לחלוטין לא מהנה משום בחינה. כפר נופש באגם גארדה יעניק משמעות מחודשת לחופשת הקיץ ואל התחושה של משפחה.

אפשר ומומלץ להביא ילדים

למה האזור של האגמים הוא כזה שאר קסום גם עבור הילדים? כי בתור הורים זה חשוב מאוד לחשוף את הילדים אל הטיולים במרחבים שהם אינם עירוניים ועד כמה שיותר קרובים אל הטבע ואל כל מה שהוא מציע. החל מאוויר צח ואל נוף ירוק שבו יש אגמים שבהם ניתן לטבול ולהפליג. בין כל הטיולים שאותם ניתן לבצע באזורים הזה באופן טבעי, יש גם את האזורים שאר נבנו על ידי האדם מתוך המטרה להשקיע באזור שהוא עד מאוד תיירותי, עבור משפחות עם ילדים קטנים. זה מה שהופך את הפארקים וגני החיות למקומות מאוד אהובים, ואזור שבו כל משפחה שבאה לנפוש מטיילת כדי להעביר את הזמן עד כמה שיותר בנעימים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
אביחי דגן

אביחי דגן

אביחי דגן הוא מדריך טיולים בארץ ובחו"ל כבר למעלה מעשר שנים. לאחר לימודי התיירות אביחי פתח חברת טיולים מאורגנים לפרטיים וחברות, וגם כותב בלוג מקצועי בתחום התיירות עם כל הטיפים והמידע מעולם הנופש והפנאי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *