איך מתחזקים בריכת נוי? 

11175878_s (1)

החלטתם לשדרג את המראה הכללי של הגינה שלכם? החלטתם כי הגינה אינה מספיקה? בחרתם להוסיף בריכת נוי לגינה? ללא ספק שדרגתם את הגינה שלכם ואת המראה שלה. כמובן, שבריכות נוי דורשות את ההשקעה המינימאלית על מנת לתחזק אותן. אבל התמורה והיופי שהן נותנות לגינה, ללא ספק שווה את זה.

אז איך בעצם מתחזקים בריכת נוי?

בריכות הנוי מכילות לרוב צמחים ודגים, ועל מנת לשמור על היופי של הבריכה נדרשת בעיקר תחזוקה תקופתית של כל המערכות החשמליות שמחוברות לבריכה, וכן טיול במי הבריכה על מנת שיישארו צלולים כל הזמן, מה שישמור מפני מוות ומחלות של הדגים החיים בבריכה.

כדי לתחזק את בריכת הנוי, חשוב לשים לב לכמה דברים: ראשית יש לבצע ניקיון יסודי של הבריכה, חיצוני ופנימי על ידי ציוד מתאים. כולל שאיבה של רפש מתחתית הבריכה.

בהרבה מקרים, בדפנות הבריכה נדבקות אצות, וגם אותן צריך לנקות באמצעות מכשור מיוחד. זהו תהליך פשוט יחסית אבל נדרש על מנת לשמור על המים צלולים ונקיים.

חשוב מאוד להחליף את המים בבריכת הנוי ולהוסיף תכשיר אנטי כלור, למים המוזרמים לבריכה, וגם תכשיר נגד בקטריות המצטברות במים.

חשוב מאוד לבצע ניקוי יסודי של הפילטרים והמשאבות של הבריכה על מנת שביום יום הם יוכלו לשמור על ניקיון הבריכה לאורך זמן רב יותר.

האם עושים את כל התחזוקה הזאת לבד?

התשובה היא ממש לא. אין צורך שתעשו זאת בעצמכם, כיום בשוק יש חברות רבות ומקצועיות שמתמחות בתחזוקה של בריכות נוי. כל שעליכם לעשות זה למצוא את החברה המקצועית ביותר והטובה ביותר שתוכל לבצע תחזוקה שוטפת לבריכת הנוי שלכם ללא שיהיה לכם שום חשש בעניין של מראה הבריכה ואיך צריכה להראות. 

כמובן שרצוי מאוד לבדוק תמיד עבודות שכבר בוצעו בעבר, ולקוחות שכבר עובדים עם אותה החברה. למידע נוסף טולמן ציוד פנאי

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
אביחי דגן

אביחי דגן

אביחי דגן הוא מדריך טיולים בארץ ובחו"ל כבר למעלה מעשר שנים. לאחר לימודי התיירות אביחי פתח חברת טיולים מאורגנים לפרטיים וחברות, וגם כותב בלוג מקצועי בתחום התיירות עם כל הטיפים והמידע מעולם הנופש והפנאי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *