כמה עולה להוציא דרכון אירופאי

דרכון ספרדי

בשנים האחרונות נפתחה אפשרות לפני לא מעט אנשים לקבל דרכון אירופי על פי חוק כך שהם יוכלו להנות ממגוון גדול של יתרונות. עד לפני מספר שנים החוק האירופי לא אפשר לתת דרכונים אירופיים לצאצאים של מגורשי ספרד אך בשנים האחרונות חלו לא מעט שינויים בחוק זה וכיום על פי החוק גמח צאצאים של מגורשי ספרד זכאים לקבל דרכון אירופי ואזרחות לכל דבר ועניין. דרקון זה יכול להקנות לכם מגוון גדול של יתרונות משמעותיים כמו לימודים אקדמיים בזול, אפשרויות מגורים באזור וכן טיסה למדינות רבות בכל רחבי אירופה ללא כל צורך בויזה כלל.

חשוב שתכירו את הדרך הסבוכה והארוכה עד היעד הנכסף – דרכון ארופי

במידה וגם אתם מעוניינים להצליח להוציא דרכון אירופי אשר יאפשר לכם ליהנות ממגוון גדול של יתרונות, בהנחה שאתם אכן צאצאים של מגורשי ספרד, חשוב שתכירו את התהליך הארוך שאותו אתם צריכים לעבור עד שתקבלו את הדרכון ספרדי המיוחל. אנשים רבים כיום מתחילים תהליך של קבלת דרכון אירופי ומתייאשים באמצע הדרך בשל כמות גדולה של בירוקרטיה אותה צריכים לעבור אל עבר היעד הנכסף. לכן, על מנת שתצליחו להוציא את הדרכון אותו אתם כלכך רוצים חשוב שתכירו את התהליך הארוך לפני שאתם מתחילים כך שתדעו להתכונן נכון ולאן אתם הולכים במטרה לצלוח את הדרך הארוכה ולקבל את הדרכון האירופי המגיע לכם.

יכול להגיע עד כ- 20 אלף שקלים לאדם

קבלת הדרכון האירופי כוללת הוכחות בירוקרטיות שאתם אכן צאצאים של מגורשי ספרד. הוכחות אלה פעמים רבות יחייבו אתכם לטוס פיזית לספרד ולשכור עורך דין בקיא בכל התחום על מנת שיצליח לייצג אתכם בצורה הטובה ביותר. כלל העלויות של ההמתנה הארוכה, השכרת עורכת דין לשירותכם, טיסות לספרד ועוד עלולות להגיע למחירים של כ-20 אלף שקלים לכל בנאדם. חשוב לדעת כי יתכן שלאחר תקופה ארוכה של כשנה שאתם מתעסקים בקבלת הדרכון האירופי שלכם ומוציאים אלפי שקלים מכיסכם תקבלו תשובה שלילית. לכן מומלץ מאוד להתחיל את התהליך רק כאשר אתם סבורים ובטוחים שאת הצליחו למלא את מירב השלבים בצורה הטובה ביותר כך שתקבלו אזרחות אירופאית ללא בעיה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
אביחי דגן

אביחי דגן

אביחי דגן הוא מדריך טיולים בארץ ובחו"ל כבר למעלה מעשר שנים. לאחר לימודי התיירות אביחי פתח חברת טיולים מאורגנים לפרטיים וחברות, וגם כותב בלוג מקצועי בתחום התיירות עם כל הטיפים והמידע מעולם הנופש והפנאי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *