עד כמה באמת, קנדה מדינה טובה?

עד כמה באמת, קנדה מדינה טובה?

בכל הקשור לאשרות כניסה למדינה לשם: תיירות, עבודה, לימודים, טיפולים רפואיים ועסקים. אין ספק שקנדה, מקנה לכל שאר מדינות העולם שלווה רבה וחיים פשוטים, קנדה פותחת את שעריה ומאפשרת לנו להינות מטיבה.

 

איך באה לידי ביטוי ההנאה שלנו, מכל הטוב שקנדה מציעה?

  • הליך כניסה פשוט− קנדה הינה מדינה רחבת ידיים והיא מעוניינת לאפשר למבקרים להנות ממנה. קנדה לא תדרוש מאזרח זר ויזה לקנדה מסובכת ומורכבת בכדי לתייר בשטחיה, כל מה שתצטרכו זה דרכון, בתוקף כמובן, ומילוי טופס מקוון.

תוכן הטופס פשוט לכל אדם וניתן למלא אותו באינטרנט מכל מכשיר, עלות הנפקת הטופס זעירה, כ−20 שקלים בלבד והאישור יישלח אליכם לאחר מספר ימים בודדים. טופס זה מהווה כאשרת הכניסה ונקרא ETA.

כל שנשאר לעשות, הוא להציג את הדרכון והאישור בפני הנציג כשנוחתים בקנדה ולהביא בפניו הוכחות, שבכוונתכם לצאת מקנדה בתום ביקורכם.

אישור כניסה זה תקף למשך שישה חודשים! בהם תוכלו להינות, ללא דאגה, מכל האטרקציות שיש לקנדה להציע.

 

  • אשרת עבודה− במבט קצר על הנתונים, ניתן להבחין, שבשנים האחרונות ממשלת קנדה מעודדת הגעת זרים לעבוד במדינתה, עם מעל ל−100 אלף הנפקות של אשרות עבודה! אשרות עבודה אלו מחולקות ל−3 נושאים עיקריים:

- אשרת עבודה פתוחה, מהווה כאישור לעבוד עבור כל מעסיק, שנכלל ברשימה של המעסיקים, העומדים בקריטריונים המתאימים. כמו כן, על הדורש לעמוד במספר תנאים, בכדי לקבל אשרה זו.

- אשרת עבודה ספציפית, כשמה כן היא, מהווה כאישור לעבוד עבור מעסיק מסוים, לתקופת זמן מסוימת ומקום עבודה ספציפי.

על הדורש להגיע למבדקי הערכה ולעמוד בתנאיהם.

- אשרת מטפלים צמודים, האשרה כרוכה בהליך מיוחד והמטפל יעבוד בבית משק פרטי.

 

  • למי שמעוניין ללמוד− ניתנות אשרות שהייה לאנשים המעוניינים ללמוד בקנדה, בהצגת מכתב קבלה, תעודה מזהה והוכחה לכך שהדורש יכול לכלכל את עצמו ואת לימודיו. במידה והשהייה עבור הלימודים לא נמשכת יותר מ−6 חודשים, אין צורך בויזה. עם זאת, יש להתחשב בכך שתקופת לימודיכם עלולה להתארך ולכן תצטרכו להמציא את האישורים הנחוצים, לשהייה ארוכת טווח.

 

לסיכום

קנדה מציעה מגוון אפשרויות לביקור ושהייה במדינתה, מוזמנים להיעזר בחברת קליק ויזה לצורך הוצאת ויזה לביקור במדינה.

זה תלוי בכם בלבד, להחליט עד כמה קנדה, באמת טובה.

 

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
אביחי דגן

אביחי דגן

אביחי דגן הוא מדריך טיולים בארץ ובחו"ל כבר למעלה מעשר שנים. לאחר לימודי התיירות אביחי פתח חברת טיולים מאורגנים לפרטיים וחברות, וגם כותב בלוג מקצועי בתחום התיירות עם כל הטיפים והמידע מעולם הנופש והפנאי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *