תרמילי מסע – למה צריך לשים לב כשבוחרים אותם?

תרמילי מסע

אם אתם יוצאים בקרוב למסע בארץ רחוקה, אל טיול מסביב לעולם או לכל הרפתקה אחרת – חשוב שיהיה לכם תרמיל מסע טוב, נוח, איכותי ופרקטי. 

תרמילים כאלה נועדו לאפשר למטיילים לשאת את כל מה שצריך עבור הטיול ולספק  מקסימום פרקטיות ונוחות בזמן שחוצים יבשות וימים. 

כיום יש לא מעט חנויות טבע וחנויות ציוד למטיילים שמציעות תרמילי מסע מסוגים שונים ואתם צריכים לבחור את הטוב ביותר עבורכם. 

אבל כיצד בוחרים תרמיל מסע הנה כמה דגשים שיש לשים אליהם לב בבחירה:

גודל – כשבוחרים תרמיל מסע הדגש הראשון שחשוב לשים אליו לב זה גודל התרמיל. הגודל של התיק חייב להתאים לאורך המסע שלכם, לכמות החפצים שתיקחו עמכם למסע של כמה חודשים מעבר לים . כיום יש גדלים שונים של תיקים ותרמילים לכם יש להתאים את הגודל על פי כמות הפריטים שאתם צריכים לקחת כמו נעלי טיפוס, נעלי מטיילים, ביגוד חם וביגוד נוח, כלי גילוח או כלי רחצה ושאר חפצים וכולם צריכים להיכנס לתוך התיק. 

איכות – כעת יש לשים לאיכות התיק ויש לבחור תרמיל איכותי בלבד זה כזה שיכול לספק לכם מקסימום נוחות! בדקו שהתיק מכיל ריצ'רצ'ים נוחים לפתיחה וסגירה כלים של התיק וודאו כי הוא יספק לכם נוחות כשנושאים אותו על הגב וכדומה. חשוב שהתיק לכם נוח וכי המשקל שלו לא יעלה על יותר מקילו כאשר שמים אותו על הגב כשהוא ריק. 

מחיר – כעת יש לבצע השוואת מחירים בין מספר תיקי גב ולבחור את זה שמתאים לתקציב שלכם. מומלץ לא להתפשר על איכות כאשר בוחרים את התיק ולבחור פריט איכותי שישמש אתכם לאורך כל הטיול. כך תוכלו לצאת לדרך בביטחון וללא חשש.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
אביחי דגן

אביחי דגן

אביחי דגן הוא מדריך טיולים בארץ ובחו"ל כבר למעלה מעשר שנים. לאחר לימודי התיירות אביחי פתח חברת טיולים מאורגנים לפרטיים וחברות, וגם כותב בלוג מקצועי בתחום התיירות עם כל הטיפים והמידע מעולם הנופש והפנאי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *