השכרת מיניבוס

1711178-min

מיניבוס הוא כלי רכב גדול המכיל בדרך כלל בין 10 ל-20 מקומות. הוא גדול יותר מטרנזיט/מונית גדולה וקטן יותר מאוטובוס. שירותים של מיניבוס מאוד פופולאריים בכל רחבי הארץ כיוון שלעתים רבות צריך שירותי הסעות ואין כמות גדולה מאוד של אנשים ולכן לא צריך להשכיר אוטובוס שלם. מצד שני לעתים גם כאשר מדובר ב10 אנשים שיכולים להיכנס בטרנזיט למשל זה לא יספיק בשל כבודה המצטרפת אלינו או הרצון במרווח ותחושה נעימה יותר ועל כן נרצה כלי רכב מעט גדול יותר.  להמשך קריאה בנושא השכרת מיניבוס

מתי נצטרך להשכיר מיניבוס?

  • טיול לקברי צדיקים – מארגנים קבוצה של אנשים לטיול לקברי צדיקים? שכרו מיניבוס עם נהג שילווה אתכם לאורך כל היום, כולל עצירה בתחנות ביניים אם תרצו. 
  • הסעות לאירועים – מארגנים בר/בת מצווה? רוצים לארגן תוכנית אומנותית מסוימת ולהזמין את כל החברים לכיתה? רוצים לארגן הסעה מסודרת לקבוצה של חברים/בני משפחה הגרים באזור אחר בארץ כדי להקל עליהם את ההגעה לאירוע?
  • טיולים ברחבי הארץ – ימי גיבוש לעובדים, קבוצות של חברים המתארגנים על טיולים שונים ברחבי הארץ, נסיעות לירושלים ולכותל, טיול לחרמון, טיול לעיר העתיקה בעכו ועוד.
  • יום גיבוש לעובדים – בעלי עסק קטן עם כמות צנועה של עובדים? ייתכן ומיניבוס יספיק לכם, תוכלו לחסוך עלויות על הנסיעות ולהשקיע באטרקציה נוספת עבור האורחים שלכם.
  • הסעה לכנסים/הרצאות – השכרת מיניבוס כדי להגיע לכנסים/הרצאות.
  • הסעה לאירוע ספורט/אגודות ספורט – מנהלים קבוצת חובבים/אגודת ספורט/קבוצת ילדים וזקוקים להסעה למשחקים? מתארגנים קבוצה של אנשים לנסוע לגמר הגביע או למשחק האליפות של הקבוצה האהובה עליכם?
  • ועוד…

כמה עולה להשכיר מיניבוס ומה עשוי להשפיע על המחיר?

העלות של השכרת מיניבוס נעה בין 1000 ל-2500 שח בדרך כלל. המחיר כמובן משתנה בהתאם לשעות הנסיעה והחזרה ולמרחק הנסיעה הצפוי. למידע בנושא אוטובוסים לאירועים

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
אביחי דגן

אביחי דגן

אביחי דגן הוא מדריך טיולים בארץ ובחו"ל כבר למעלה מעשר שנים. לאחר לימודי התיירות אביחי פתח חברת טיולים מאורגנים לפרטיים וחברות, וגם כותב בלוג מקצועי בתחום התיירות עם כל הטיפים והמידע מעולם הנופש והפנאי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *