כל הסיבות לטוס למשלחות טיפוס הרים בחו"ל

טיפוס הרים בחו

מי שניסה עבר לטפס על הרים יודע לומר שזה חיידק שלא נרפים ממנו אלא להפך. אחרי הטיפוס הראשון ואחרי שצוברים יותר ניסיון וידע בתחום הזה הטיפוס הולך ונהיה מהנה יותר ואנחנו הולכים ונהיים מקצועיים יותר. לכן ברור מדוע גם אתם, כמו לא מעט אנשים אחרים, הפכתם את הספורט הזה לתחביב מרכזי בחיים שלכם ואתם לא מוכנים לוותר עליו. עם זאת, האם בישראל הקטנה שלנו יש באמת מספיק הרים מעניינים שנוכל לטפס עליהם בהנאה? האמת היא שלא ולכן החלט אפשר להבין מדוע אתם חושבים על טיפוס הרים בחו"ל. בעולם כולו יש הרים מופלאים שתוכלו לטפס עליהם כך שאם אתם כבר מוכנים לאתגר הבא בהחלט כדאי יהיה לקחת את האפשרות שלמשלחת טיפוס הרים בחו"ל כאופציה טובה.

היתרונות של נסיעה עם משלחת

זה לא סוד שאתם יכולים לנסוע למקומות שונים בעולם ולטפס בעצמכם על ההרים השונים, בין אם זה בחוף ריילי ביץ' שבתאילנד ובין אם זה בכל מקום אחר. עם זאת, כדאי לזכור שבכל זאת כאשר נוסעים עם משלחת מסודרת אפשר ליהנות מכמה יתרונות חשובים כמו:

  1. אתם לא לבד ויש לכם עם מי לחלוק את החוויה המופלאה הזאת
  2. אתם לא מבזבזים זמן על מציאת ההר הטוב ביותר שעליו כדאי לטפס
  3. אתם לא צריכים לסחוב את כל הציוד לבד
  4. יש לכם אל מי לפנות אם משהו קורה

זה לא משנה איך אתם מתכוונים לטפס על ההרים בחו"ל כי בכל מקרה חשוב מאוד גם לנסוע עם ביטוח.

כמה עולה חוויה כזאת?

לא קל לענות על השאלה הזאת כי זה מאוד תלוי לאיפה אתם נוסעים. האם אתם רוצים לנסוע לאזור האוורסט? או שאולי אתם מתחילים בהר קטן ונמוך יותר? קחו בחשבון שבדרך ככל כאשר יוצאים עם משלחת מאורגנת משלמים על הכול בתור חבילה אחת הכוללת גם את הטיסות, את הלינה ואת האוכל. לכן בסופו של דבר גם מבחינה כלכלית זה הרבה יותר משתלם מאשר נסיעה עצמאית.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
אביחי דגן

אביחי דגן

אביחי דגן הוא מדריך טיולים בארץ ובחו"ל כבר למעלה מעשר שנים. לאחר לימודי התיירות אביחי פתח חברת טיולים מאורגנים לפרטיים וחברות, וגם כותב בלוג מקצועי בתחום התיירות עם כל הטיפים והמידע מעולם הנופש והפנאי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *