מעבר לארצות הברית – דברים שחשוב לדעת לפני

מעבר לארצות הברית

רילוקיישיין, מסתמן כי יותר ויותר אנשים מחפשים שינוי בחייהם, הם רוצים לבצע מעבר לארצות הברית אבל לא יודעים כיצד לעשות את זה נכון. יש המון סיבות למעבר הזה, יש אנשים שמחפשים להתחתן ולהקים משפחה בארצות הברית, מאידך, יש שירצו לעבוד בעבודה חדשה – אחת כזו שמכניסה יותר כסף ושינוי רמת החיים אליה הורגלו. אז איך באמת עושים את זה נכון ובעיקר בפן החוקי של הדבר? בכדי שלא תתנהלו בצורה שגויה לפני מעבר כזה או אחר לארצות הברית, הנה כמה דברים אודות כל הסיבות למעבר ואיך לעשות את זה יעיל ובטוח.

מחפשים עבודה? אתם צריכים את הוויזה המתאימה

כפי שניתן להבין ממאמר זה, המון ישראלים בוחרים לעזוב את הארץ, הם רוצים לנסוע לארצות הברית לבצע מעבר לארצות הברית נוכח עבודה חדשה, רצון לטייל, ללמוד ובעיקר, לשדרג את אורח החיים שלהם מהקצה אל הקצה. כמו כן, יש שיעידו כי סיבת המעבר היא גם לשדרג את שפת האנגלית שלהם או לחילופין, לחוות חיים אחרים ותרבות שונה לרבות חסכון בכספים. אז מה קודם למה? קודם כל, חשוב לציין כי אם אתם מתכננים מעבר לארצות הברית ולא יודעים מה הסיבה, אתם בהחלט בבעיה. אם לצורך העניין אתם צריכים או רוצים עבודה, יש לזכור כי כל פעולה כזו תצריך מכם וויזה עם מאפיינים מתאימים. גם אם התארגנתם מראש, גם אם יש מעסיק שיודע על הגעתכם, אתם חייבים להתארגן מראש ולוודא כי לכם ולמי שמתלווה אליכם יש את אותה וויזה שאחרת – רשויות ההגירה לא יוותרו לכם כאן. בין מגוון האפשריות של העסקה בארצות הברית, יש כמה וכמה סוגי וויזות, יש כאלה שיאפשרו לכם לעבוד בארצות הברית, מאידך, יש שיאפשרו גם לבנות הזוג שלכם אבל בחלקן יידרש ל הגיש בקשה נוספת העלולה לקחת יותר זמן- היו ערוכים לכך הן בהיבט הכלכלי והן בהיבט של הנגישות לכל מקום שצריך בכדי לזרז את התהליך כמה שאפשר.

מה קורה כשיש ילדים בתמונה?

כאשר אתם לפני מעבר לארצות הברית ויש ילדים בתמונה, יש הבדל גדול, כאן, יידרש מכם לבדוק את מסגרות הלימוד – האם הן קרובות למקום בו אתם עומדים לגור או לעסוק במקצוע כזה או אחר? חשוב לציין, ארצות הברית מציעה חינוך ציבורי אבל יש בה גם את החינוך הפרטי, ההבדל הוא בעקרון בפן הכספי. במידה ותרצו כי הילדים יתחנכו במסגרת ישראלית יהודית, העלות תהיה גבוהה יותר- לכן, רצוי לקחת את הפרמטר הזה מראש. בסיכום חלק זה, חשוב ביותר להבין כי שינוי מיקום לילדים עלול להיות קשה יותר ביחס אליכם ולכן, עשו הכול בכדי למצוא להם מסגרות מכילות ונכונות שיסייעו גם להם וגם לכם להיקלט במדינה זרה נכון ולהפוך את המעבר הזה למעבר חכם ומצליח.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
אביחי דגן

אביחי דגן

אביחי דגן הוא מדריך טיולים בארץ ובחו"ל כבר למעלה מעשר שנים. לאחר לימודי התיירות אביחי פתח חברת טיולים מאורגנים לפרטיים וחברות, וגם כותב בלוג מקצועי בתחום התיירות עם כל הטיפים והמידע מעולם הנופש והפנאי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *