טיפים לתאורת קמפינג מושלמת

תאורת קמפינג מושלמת

בין אם אתם יוצאים לטיול תרמילאים ארוך ובין אם אתם רק יוצאים לקמפינג לילי קצר עם חברים, אתם כנראה תצטרכו תאורות קמפינג. תאורה מסוג זה תקל לכם לגמרי על החיים. עששית לקמפינג זה בהחלט מה שאתם רוצים. התאורה המיוחדת והמבנה של העששית יעזור לכם מאוד בבישול, במשחקי מחנה, או סתם ככה כשתשבו ביער תחת כיפת השמים. זה נכון שאתם יכולים להשתמש בפנס רגיל, אבל תאורת שטח טובה, היא אפקטיבית הרבה יותר. היא מאירה את האזור כולו ומקלה עליכם מאוד את כל המשימות הדורשות שתי ידיים.

אז הנה מספר טיפים לתאורת קמפינג מושלמת:

תאורת קמפינג

חשוב לשקול מספר דברים כאשר אנחנו הולכים לבחור תאורת קמפינג כמו מנורת קמפינג נטענת לטיול שלנו. שיקולים אלה עכשיו יקלו עליכם מאוד אחר כך בזמן הקמפינג.

גז וחשמל

מה עדיף? חשמל או גז? לכל אחד יתרונות וחסרונות על פיהם תוכלו להחליט מה מתאים לכם. עששית חשמל לקמפינג היא שקטה יותר, קלת משקל ובטוח לשימוש בכל מקום, גם בתוך האוהל. עם זאת, כאשר הטמפרטורות יורדות, אתם תאבדו כמחצית מההספק של העששית, וכידוע סוללות נטענות אינן מחזיקות מעמד לאורך זמן.

לעומת זאת עששית הפועלת על גז, היא בהירה יותר, ופועלת לזמן רב יותר גם כאשר הטמפרטורות יורדות. אך כמובן שהיא מסוכנת יותר מכיוון שמדובר בלהבה חיה ויש להרחיק אותן ממקורות דליקים, כמו כן הן שבירות יותר.

עוצמת אור ומשקל

חשוב לבחור את עוצמת האור שתאיר את כל המתחם, ויחד עם שאת לא תסנוור אותנו כשנזרוק עליה מבט לרגע. כמו כן, חשוב גם להתאים את משקל התאורה על פי הטיול שלכם. אם אתם תלכו עם תיק למקום תרצו משהו קל יותר ממתי שתגיעו ברכב.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
אביחי דגן

אביחי דגן

אביחי דגן הוא מדריך טיולים בארץ ובחו"ל כבר למעלה מעשר שנים. לאחר לימודי התיירות אביחי פתח חברת טיולים מאורגנים לפרטיים וחברות, וגם כותב בלוג מקצועי בתחום התיירות עם כל הטיפים והמידע מעולם הנופש והפנאי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *