השכרת אוהלים

השכרת אוהלים

אנשים רבים בוחרים לערוך את האירוע שלהם באוהל. לאוהל ישנם יתרונות רבים לעומת אולמות בהם יש תקנון מה אפשר ומה לא וכו'. השכרת אוהלים יכול לשמש אתכם לכל אירוע או ערב שתרצו לערוך בצורה שונה ומגוונת.

אוהל על חוף הים

לאוהל יתרונות רבים. אם לדוגמה אתם רוצים לערוך ערב התרמה מכובד על שפת הים או חתונה בחיק הטבע, אירועים שונים בחצר הבית או בחורשת יער וכדו'. חברת נתנוב אוהלים להשכרה תיתן לכם את האפשרות להגשים את החלום. את האוהל תוכלו להקים בכל מקום שתבחרו. במקום ששם יש את ההשראה שאתם מחפשים.

בנוסף תוכלו להגשים את כל החלומות והפנטזיות שלכם. תוכלו לעצב את האוהל לפי טעמכם, עם וילונות יוקרתיים, במות מפוארות, תאורה מעוצבת ועוד. בדיוק כמו שדמיינתם.

אוהלים קטנים וענקיים

אז מה הגודל שאתם צריכים להזמין מחברת אוהלי נתנוב? בשביל להבין מהו גודלו של האוהל שאתם צריכים, עליכם לחשב את גודל האירוע, כמות המוזמנים / משתתפים, התפאורה והאביזרים שאתם רוצים להכניס ולהקים באוהל.

לכל אירוע, קטן וגדול תוכלו לבחור את הגודל הרצוי. רוחב האוהלים המוצעים הם בין 3 ל – 30 מטרים. אורך האוהל נקבע בכפולות של 5 או בכפולות של 3 מטרים (תלוי בסוג האוהל). כך שלמעשה תוכלו לבחור בגודל בין 9 מ"ר למעל 3000 מטרים.

מיזוג אוויר

הדבר אולי החשוב ביותר באוהלים הוא המיזוג. על מנת ליצור את האווירה הנוחה והנעימה באוהל, חשוב מאוד שהטמפרטורה בחלל תהיה נעימה. ישנם פתרונות מיזוג שונים לאוהלים, כמו מצננים, מקררים תעשייתיים ומזגנים.

יש למקם את מכונות הקירור במקומות הנכונים ובטמפרטורה הנכונה, שתספק את השוהים / חוגגים / רוקדים במקום. יש לפזר את המזגנים באופן מחושב לפיזור יעיל של האוויר.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
אביחי דגן

אביחי דגן

אביחי דגן הוא מדריך טיולים בארץ ובחו"ל כבר למעלה מעשר שנים. לאחר לימודי התיירות אביחי פתח חברת טיולים מאורגנים לפרטיים וחברות, וגם כותב בלוג מקצועי בתחום התיירות עם כל הטיפים והמידע מעולם הנופש והפנאי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *