שייט רומנטי – מה יותר רומנטי משייט?

שייט רומנטי

כשאנחנו רוצים לעשות מחווה רומנטית לבן או בת הזוג שלנו, אז אנחנו מחפשים לעשות משהו יוצא דופן, משהו מיוחד, לא שגרתי. משהו שאנחנו לא נעשה כל יום ועל כן הצד השני, גם ייהנה לא רק מעצם המחווה אלא גם מעצם המחשבה והתכנון שלנו. 

מן הסתם, אנחנו יכולים למצוא הרבה מאוד דברים שיכולים להוות מחוות רומנטיות, את כולם אנחנו יכולים לעשות במהלך הקשר בינינו. אחת המחוות אולי הכי משמעותיות והכי מעניינות, הוא ללא ספק שייט רומנטי, לכן זה גם לא מפתיע שהרבה מאוד זוגות בוחרים במחווה מסוג כזה. 

כשאנחנו מדברים על שייט רומנטי, הכוונה שלנו היא לשייט בים הפתוח או באגם רחב מספיק בשביל שנוכל לשוט בו במשך זמן מה. השייט כולל, מן הסתם, סירה יפה, בטוחה, בה רק אנחנו מפליגים ביחד עם הצוות שדואג להשיט אותנו ממקום למקום. בדרך כלל, בזמן השייט אנחנו יכולים ליהנות, לא רק מהמראה מסביב ומהאוויר המיוחדת, אלא, אנחנו יכולים ליהנות גם מארוחה טובה, אלכוהול, מוזיקה וכמובן הרבה מאוד רגעים רומנטיים ומיוחדים בינינו.

איך יוצאים לשייט רומנטי בצורה טובה

ראשית, צריך לוודא שזו התקופה. לא בכל יום נכון ומשתלם לצאת לשייט כזה. יש תקופות שזה לא מתאים מבחינת מזג האוויר או מבחינות אחרות. 

שנית, אנחנו צריכים לוודא שמדובר במסלול מתאים. בין אם מדובר בים הפתוח ובין אם מדובר באגם כזה או אחר, נהר או כל מקור מים שונה. 

שלישית, יש לדאוג שהספינה בטוחה, איכותית, וכן יכולה להכיל את כל מה שאנחנו רוצים לקחת איתנו לשייט, בשביל שנוכל לספק את האווירה המתאימה. 

ארבע, רצוי שהשייט יהיה בשקיעה או בשעות הלילה ולא בשעות היום.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
אביחי דגן

אביחי דגן

אביחי דגן הוא מדריך טיולים בארץ ובחו"ל כבר למעלה מעשר שנים. לאחר לימודי התיירות אביחי פתח חברת טיולים מאורגנים לפרטיים וחברות, וגם כותב בלוג מקצועי בתחום התיירות עם כל הטיפים והמידע מעולם הנופש והפנאי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *