מוניות לנתב"ג

מוניות לנתבג

כאשר אנו באים לתכנן נסיעה לחוץ לארץ אנו בדרך כלל שוכחים עד הרגע האחרון שצריך גם להגיע לנתב"ג. הנסיעה לנתב"ג תהיה בדרך כלל באמצעות רכב פרטי, אוטובוס או מוניות. לעתים אין רכב פרטי שיכול לקחת אותנו, לעתים לא נרגיש בנוח או בטוחים להשאיר את הרכב בחניון של נמל התעופה ולעתים זה גם לא יהיה משתלם כלכלית. בעוד נסיעה באוטובוס היא אופציה לא ממש מועדפת והרבה יותר מסורבלת ולא נוחה, הרי שבדרך כלל האופציה הטובה והמפנקת ביותר היא באמצעות הזמנת מוניות לנתב"ג.

כמה עולה לי מונית לנתב"ג?

אחד הפרמטרים שנרצה לבחון ולהשוות מה ואיך כדאי לנו לנסוע לנתב"ג היא לחשב את העלויות. צריך לקחת בחשבון שברכב פרטי יש עלויות של דלק וכמובן גם את העלויות של החניון. נוסיף לקחת את המשתנה של נוחות/בטיחות/ראש שקט במהלך הטיול שלנו בחו"ל ונשווה מולו את הפרמטר הכלכלי השני של השכרת מוניות לנתב"ג. העלות עשויה להשתנות בהתאם למרחק שלכם משדה התעופה, לשעת הנסיעה, לכמות הציוד והנפשות וכו'. אצלנו תוכלו לקבל את הצעת המחיר המשתלמת ביותר לנסיעות לנתב"ג ובכך להחליט מה האופציה הטובה ביותר עבורכם.

הזמנת מוניות לנתב"ג – טיפים חשובים:

  • ודאו שמדובר בחברת מוניות כמו שחף הסעות ולא נהג פרטי – במקרה של חברה, עם מוניטין ומגוון מוניות, הן לא יסכנו את המוניטין שלהם בהברזה עבורכם. סביר להניח שהלו"ז שלהם יותר מסודר ומתכונן כמו שצריך וסביר להניח גם שבמקרה של תקלה במונית בדרך או נהג שלא מרגיש טוב – ניתן יהיה לשלוח מונית חלופית באופן מידי אל הלקוח.
  • השוו את המחיר שאתם מקבלים להצעות נוספות או בדקו באינטרנט מחירים הגיוניים לשירות זה.
  • בדקו האם המונית מספיקה גדולה לכמות האנשים והציוד שאתם מגיעים עמם.
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
אביחי דגן

אביחי דגן

אביחי דגן הוא מדריך טיולים בארץ ובחו"ל כבר למעלה מעשר שנים. לאחר לימודי התיירות אביחי פתח חברת טיולים מאורגנים לפרטיים וחברות, וגם כותב בלוג מקצועי בתחום התיירות עם כל הטיפים והמידע מעולם הנופש והפנאי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *