היופי שבפריחת הדובדבנים

היופי שבפריחת הדובדבנים

אין דבר מרהיב יותר מהעונה של פריחת הדובדבנים. לא מעט משפחות ואנשים, הולכים למטעים שבהם ניתן לצפות בפריחת הדובדבנים ולהנות מקטיף איכותי של הפירות המיוחדים הללו. בלא מעט תרבויות הדובדבן מסמל הרבה מעבר לפרי קטן וטעים. כך לדוגמא: ביפן הדובדבן מסמל מצב נפשי וכן, מסייע בבריאות גופנית ונפשית של כל אדם שאוכל אותו. לכן, ביפן נוהגים לחגוג חג מיוחד של כמה ימים שבהם צופים בפריחת הדובדבן. אם גם אתם רוצים לחוות חוויה יוצאת דופן המדגישה את היופי שבפריחת הדובדבן, תוכלו לערוך טיול מאורגן ליפן בפריחת הדובדבן.

כל היתרונות שבדובדבנים

ישנם לא מעט יתרונות בדובדבנים. יש כאמור שרואים אותם כפירות המסייעים בהפחתת דלקות, בחיזוק מערכת החיסון, בטיפול במחלות כרוניות ובהקלה על כאבים. כמו כן, היפנים רואים אותם כמסייעים לפריון ולשמחה וכן לכל מצב נפשי קלוקל שהאדם שורה בו. בישראל ניתן למצוא בעונה הייעודית, לא מעט מטעים אשר מציעים  קטיף דובדבנים. מדי שנה, מאות משפחות מגיעות למטעים הייעודיים על מנת לחזות בפריחת הדובדבן וכן, להנות מקטיף הדובדבן ומאכילת הפרי הטעים הזה. אם אתם מעוניינים להנות באמת מפריחת דובדבן ומחג שלם הנחגג סביב אותה הפריחה, אין ספק שכדאי שתבררו מתי ביפן חוגגים את הסקורה, שמהווה את חג פריחת הדובדבן. אין ספק שחג זה מעניק לכל אדם שמגיע לחגוג אותו ביפן חוויה יוצאת דופן.

פריחת הדובדבן ביפן

אם אתם מתכננים טיול לחו"ל באמצעות שייט נהרות באירופה ובא לכם להתרשם מחג פריחת הדובדבן ביפן, כדאי מאוד שתגיעו בעונת האביב ליפן. בתחילת עונת האביב, כל היפנים יוצאים לגדות הנהר, ליערות ולכל מקום אחר שבו ניתן לחגוג בשמחה את עונת פריחת הדובדבן והופכים את העונה הזו לחג של ממש. מדובר על עונה קצרת טווח אבל היפנים חוגגים כל יום ויום בה בצורה המיוחדת ביותר שיכולה להיות. כאמור, הדובדבן מהווה עבור היפנים הרבה יותר מפרי ופריחת הדובדבן מהווה עבורם הרבה יותר ממצב בוטני. פריחת הדובדבן עבור היפנים מהווה חיים, בריאות ושמחה. כל מי שנוכח בחגיגות הללו, נהנה מכל מה שהן מציעות וחווה חוויה נעימה ואיכותית.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
אביחי דגן

אביחי דגן

אביחי דגן הוא מדריך טיולים בארץ ובחו"ל כבר למעלה מעשר שנים. לאחר לימודי התיירות אביחי פתח חברת טיולים מאורגנים לפרטיים וחברות, וגם כותב בלוג מקצועי בתחום התיירות עם כל הטיפים והמידע מעולם הנופש והפנאי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *