למעריצי הישרדות – חדש! יום הולדת בסגנון הישרדות

יום הולדת בסגנון הישרדות

התוכנית האהובה על כל המשפחה וגם הילדים שוב מאוהבים, כמובן שאנחנו מדברים על הישרדות. כל ילד רוצה לעשות יום הולדת בסגנון הישרדות, זהו יום הולדת גדוש במלא טוב, הרפתקאות, אוכל מיוחד והרבה כיף לכל הילדים. את יום ההולדת הישרדות מומלץ כמובן לעשות בחוץ, ככה שתוכלו לעשות את זה באמת הרפתקני. אז קדימה שימו בנדנה על ילדיכם ובואו נצא לדרך.

איך נערכים ומזמינים את הילדים

חפשו את המנחה המושלם ליום ההולדת בלינק זה, שיידע ממש להרים את האווירה, לתת לילדים את החוויה המקסימלית שלשמה הם באו. הלבישו את המנחה במכנסי ברמודה, חולצת פסים מכפורת כדי שיהיה עד הסוף באווירה הנכונה. אפשר לעשות ההזמנה בצורה מיוחדת, כמו גלף עם הלוגו של הישרדות, הכניסו לבקבוק מיוחד ושלחו לילדי הכיתה. הזמינו אותם מכמובן לבוא בלבוש הנכון ככה שיוכלו ליהנות מו שצריך. אתם יכולים ממש לעצב את המרחב כמו אי טרופי, בצבעים מיוחדים של טורקיז, צהוב, ירוק ועוד, לעשות עיצוב של מדורה או מדורה אמיתית אם ניתן.

המשימות שאפשר לעשות

אפשר לעשות המון משימות קבוצתיות, יחידניות, תנסו להבין גם כמה תחרות אתם רוצים לייצור. אפשר לעשות משימה של דגל קבוצתי, ככה שהילדים יהיו שותפים בעיצוב הגדל והכנתו מההתחלה ועד הסוף. אפשר להכין מסלול מכשולים, במסלול הם ירוצו, יקפצו, יעזרו אחד לשני, יזחלו ככה שתהיה להם חווית חושים מטורפת. בנוסף אפשר לעשות קצת משימות יותר מורכבות ומפחידות כמו הוצאת תולעים לא מסוכנים מבקבוק. אפשר גם לעשות חידון על הכיתה, ככה שהילדים יכירו אחד את השני טוב יותר, ולעמוק יותר. יום הולדת הישרדות לילדים דורשת השקעה, אך הילד שלכם יהיה בטוח מאושר.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
אביחי דגן

אביחי דגן

אביחי דגן הוא מדריך טיולים בארץ ובחו"ל כבר למעלה מעשר שנים. לאחר לימודי התיירות אביחי פתח חברת טיולים מאורגנים לפרטיים וחברות, וגם כותב בלוג מקצועי בתחום התיירות עם כל הטיפים והמידע מעולם הנופש והפנאי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *